Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης

ekloges tee

Οι εκλογές του ΤΕΕ θα πραγματοποιηθούν πανελλαδικά την Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019 από τις 08:00 έως τις 19:00 για την ανάδειξη των οργάνων του ΤΕΕ, τόσο σε περιφερειακό αλλά και σε κεντρικό επίπεδο.

Δικαίωμα ψήφου έχουν όλοι οι μηχανικοί, τακτικά μέλη του ΤΕΕ, ανεξάρτητα εάν είναι ταμειακά ενήμεροι. Οι μηχανικοί της Ανατολικής Στερεάς μπορούν να προσέλθουν στα παρακάτω εκλογικά κέντρα, ώστε να ασκήσουν  το εκλογικό τους δικαίωμα:

  1. ΛΑΜΙΑ (Γραφεία ΤΕΕ) Πλ. Ελευθερίας 3, 4ος όροφος,
  2. ΛΙΒΑΔΕΙΑ (Ισόγειο Διοικητηρίου Π.Ε. Βοιωτίας) Φίλωνος 35-39,
  3. ΑΜΦΙΣΣΑ (αίθουσα πρώην Νομαρχιακού Συμβουλίου) Ι. Γιδογιάννου 31 και
  4. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ (Κτίριο ΚΑΠΗ) Ν. Τσιαμπούλα 2, 1ος όροφος.

Οι μηχανικοί ψηφίζουν για την εκλογή της Αντιπροσωπείας του Περιφερειακού Τμήματος, του Πειθαρχικού Συμβουλίου του Περιφερειακού Τμήματος, της Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ, του Ανώτατου Πειθαρχικού Συμβουλίου και της Επιστημονικής Επιτροπής της ειδικότητάς τους, σύμφωνα με την ακόλουθη σταυροδοσία:

  1. Αντιπροσωπεία Περιφερειακού Τμήματος - Μέχρι 17 σταυρούς.
  2. Πειθαρχικό Συμβούλιο Περιφερειακού Τμήματος - Μέχρι 3 σταυρούς.
  3. Επιστημονικές Επιτροπές των Ειδικοτήτων - Μέχρι 3 σταυρούς.
  4. Ανώτατο Πειθαρχικό Συμβούλιο - Μέχρι 2 σταυρούς.
  5. Αντιπροσωπεία ΤΕΕ - Μέχρι 2 σταυρούς στους υποψηφίους του Περιφερειακού Τμήματος και μέχρι 3 σταυρούς στους υποψηφίους άλλων Περιφερειών του ιδίου συνδυασμού.

Υποψήφιοι για τις εκλογές του Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ) με αλφαβητική σειρά των συνδυασμών

1)    ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ''

Εκπρόσωπος: Τσελές Δρόσος

Νομός Βοιωτίας

Α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

59877

2

ΦΑΣΣΑ

ΝΙΚΟΛΙΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΩΡΟΤΑΚΤΗΣ

146768

3

ΧΟΥΣΙΑΔΑ

ΑΣΤΕΡΩ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ

58009

4

ΨΥΧΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

110257

Νομός Φωκίδας

Α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΗΛΙΑΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

133294

2

ΛΕΟΝΤΙΟΥ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

78861

3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

129975

4

ΤΣΕΛΕΣ

ΔΡΟΣΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

127272

             

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ''

Εκπρόσωπος: Μάμαλης Γεώργιος

Νομός Φθιώτιδας

Α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

ΚΕΦΑΛΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

137664

2

ΚΙΤΣΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΛΟΥΚΑΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

134228

3

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

137742

4

ΠΟΛΥΖΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

138047

5

ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΣ

ΖΗΣΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΧΗΜΙΚΟΣ

140809

Νομός Βοιωτίας

Α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

ΑΚΡΙΒΑΚΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

41512

2

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

97765

3

ΜΑΜΑΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

35527

4

ΜΠΟΜΠΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

131268

5

ΜΥΛΩΝΑ

ΖΩΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

133979

Νομός Φωκίδας

Α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

ΤΡΙΚΟΥΖΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

110562

2

ΤΣΑΜΑΝΤΑΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΧΩΡΟΤΑΚΤΗΣ

111820

Νομός Ευρυτανίας

Α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

ΜΑΝΤΕΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

137695

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ''

Εκπρόσωπος: Λυκόπουλος Αθανάσιος

Νομός Φθιώτιδας

Α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ

131965

2

ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

78971

3

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ

120998

4

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

127254

5

ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

127861

6

ΚΑΝΗΡΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

109254

7

ΚΑΡΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ

ΠΑΝΩΡΑΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

82725

8

ΚΑΤΣΙΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

86631

9

ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

123988

10

ΛΙΑΓΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΩΡΟΤΑΚΤΗΣ

148052

11

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

88076

12

ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ

92079

13

ΜΕΛΕΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΗΜΙΚΟΣ

74238

14

ΜΠΑΡΤΣΙΩΚΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

109863

15

ΜΠΑΧΛΑΒΑΣ-ΣΤΡΙΓΚΛΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

136056

16

ΜΠΛΟΥΝΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ

105302

17

ΜΠΟΛΟΒΙΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΟΥΚΑΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

104124

18

ΜΠΟΥΡΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΧΗΜΙΚΟΣ

129516

19

ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ

105688

20

ΡΗΤΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

84420

21

ΤΣΕΚΟΥΡΑ

ΕΛΕΝΗ

ΗΛΙΑΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

72248

22

ΦΑΦΟΥΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ

98294

23

ΧΑΣΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

94679

24

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

104013

25

ΨΑΡΡΑ

ΑΣΗΜΙΝΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

144126

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ''

Εκπρόσωπος: Λυκόπουλος Αθανάσιος

Νομός Βοιωτίας

Α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

ΒΑΡΕΛΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΛΙΛΑ)

ΗΛΙΑΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ

136469

2

ΕΥΤΑΞΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΟΥΚΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

138335

3

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ)

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

132040

4

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

93912

5

ΚΑΛΟΓΡΗΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ

109421

6

ΚΑΦΡΙΤΣΑ

ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ

123490

7

ΚΟΒΑΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

107220

8

ΚΟΜΠΟΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

134533

9

ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΙΡΗΝΗ (ΛΙΝΑ)

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

126939

10

ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

115516

11

ΜΠΕΚΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

108243

12

ΜΠΡΑΛΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

68963

13

ΝΤΑΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

80853

14

ΠΑΝΑΓΩΤΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

110938

15

ΡΑΧΟΥΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

110130

16

ΣΚΑΡΛΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ

90288

Νομός Φωκίδας

Α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

ΚΑΚΑΝΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

74041

2

ΚΟΚΚΙΝΟΣ

ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΛΟΥΚΑΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

96068

3

ΜΠΡΑΟΥΖΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

99579

4

ΤΖΑΜΤΖΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ

132257

5

ΨΙΜΟΥΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

124754

Νομός Ευρυτανίας

Α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

114930

2

ΜΑΝΤΕΚΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

59145

3

ΦΕΓΓΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ

111596

2)    ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ''

 

Εκπρόσωπος: Μάμαλης Γεώργιος

 

Α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

 

1

ΞΑΝΘΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

80299

 
             

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ''

 

Εκπρόσωπος: Βούλγαρης Σπυρίδων

 

Α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

 

1

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

69106

 

2

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

33039

 

3

ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

64870

 

4

ΜΠΛΟΥΚΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ

70215

 

5

ΞΑΝΘΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

85930

 

6

ΣΥΡΜΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

44612

 

7

ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

95365

 

8

ΤΣΕΛΙΚΑΣ

ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

74032

 

 

To radiomemory.gr χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.